دی سدیم هیدروژن فسفات، که به نامهای "دی سدیم فسفات DSP" یا "سدیم هیدروژن فسفات" نیز شناخته می شود یک ترکیب معدنی با فرمول Na2HPO4 می باشد که یکی از زیرشاخه های متنوع "سدیم فسفات" ها می باشد.

شکل معمول این نمک به صورت خشک و آبدار می باشد، شکل آبدار آن شامل 2، 7، 8 و 12 آبه است که در حال حاضر شکل های خشک، دو و دوازده آبه این محصول از برند بایوکم موجود است.

از این محصول به همراه "تری سدیم فسفات" در رسوب زدایی آب و در محصولات غذایی برای تنظیم میزان pH استفاده می شود. البته استفاده از آن در محصولات غذایی طیف بسیار گسترده ای در محصولات لبنی، دسر، کیک و ماکارونی نیز دارد.

از کاربردهای متنوع دیگر "دی سدیم هیدروژن فسفات" می توان در تولید خمیر دندان، مصارف دارویی و بهداشتی نیز نام برد. 

باید توجه داشته باشید که این محصول با آلکالوئید ها، استات سرب، آب، رطوبت و مواد اسیدی ناسازگار است و باید در ترکیب با این موارد احتیاط لازم را داشته باشید. از اثرات دراز مدت مواجهه با این ماده ترک و خشکی پوست می باشد.

شما می توانید "دی سدیم هیدروژن فسفات" از شرکت بایوکم فرانسه مطابق با گرید آزمایشگاهی و تضمین بهترین قیمت را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.

برای دیدن مشخصات مواد تشکیل دهنده، تاریخ تولید، انقضا و جزئیات بیشتر می توانید برگه آنالیز این ماده را دانلود و مشاهده نمایید.


100.5- 98.5 Assay by acidimetry 
Laboratory Reagent
Grade
500grPack
Na2HPO4.12H2O
Formula
10039-32-4
 C.A.S Number
.:. برگه آنالیز  Certificate Of Analysis .:.


این محصول معادل کد 106573 از کمپانی مرک Merck می باشد

Disodium phosphate (DSP), or sodium hydrogen phosphate, or sodium phosphate dibasic, is the inorganic compound with the formula Na2HPO4. It is one of several sodium phosphates. The salt is known in anhydrous form as well as forms with 2, 7, 8, and 12
hydrates. All are water-soluble white powders; the anhydrous salt being hygroscopic
source

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

دی سدیم هیدروژن فسفات

| Di-Sodium hydrogen 12aq | بسته 500 گرمی |

برای دریافت قیمت از برندهای دیگر تماس بگیرید


تعداد بازدید: 1044

برچسب ها: مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, دی سدیم هیدروژن فسفات