ICE Pack یا یخ ژله ای در ابعاد متفاوت جهت حمل مواد شیمیایی، دارو و مواد غذایی و خوراکی که احتیاج به نگهداری در دمای صفر درجه دارند استفاده می شود. از یخ ژله ای میتوان در امور پزشکی نیز استفاده کرد، در بعضی از جراحی ها نیاز به استفاده از کمپرس سرد بر روی پوست بوده که میتوان از یخ های ژله ای به صورت مستطیلی و یا یخ های ژله ای به شکل عینک استفاده کرد. 

محصولی که مشاهده میکنید در ابعاد 12 در 17 سانتی متر و یک طرف آلومینیوم و یک طرف شفاف بوده و وزن تقریبی آن حدود 250 گرم است.

مواد تشکیل دهنده یخ های ژله ای ترکیبی ساده از پودر مخصوص ژله، مواد نگه دارنده، مواد ضد کف، رنگ و آب هستند.

توصیه میشود برای یخ زدن کامل این نوع یخ ها، آنرا در فریزر به مدت 10 تا 12 ساعت نگه داری کرده و سعی کنید تا در حد امکان اطراف آن خالی باشد تا به صورت کامل یخ بزند. برای افزایش زمان میزان سرمادهی بهتر است از کیف های حمل مخصوص دارو و یا غذا استفاده نمایید و با چند یخ ژله ای کاملا اطراف بسته خود را بپوشانید.

یخ های ژله ای به علت مواد تشکیل دهنده مدت زمان بسیار بیشتری را در مقایسه با یخ های معمولی امکان سرمادهی دارند و شما میتوانید به هر تعداد بار که لازم دارید آنرا در فریزر قرار داده و پس از یخ زدن استفاده نمایید.

در صورتی که برای مدت زمان زیادی قصد استفاده از یخ ژله ای را ندارید، بهتر است تا آنرا در دمای معمولی و خارج از فریزر نگه دارید.


یخ ژله ای موجود در فروشگاه ستاره آزمون پارس توسط شرکت دانش بنیان ایرانی ساخته شده و دارای ضمانت تعویض نیز می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

یخ ژله ای

  • کد محصول: 12X17
  • موجودی: در انبار
  • 1,600 تومان


این محصول داری حداقل 20 عدد خرید می باشد

تعداد بازدید: 6018

محصولات مرتبط

عینک یخ ژله ای

عینک یخ ژله ای

یخ ژله ای محصولی است جایگزین به جای یخ معمولی که قابلیت این را دارد تا به هر تعداد بار که میخواهید ا..

8,900 تومان

برچسب ها: فروش ویژه, یخ ژله ای