فریک کلراید خشک یا بدون آب با نام کامل آهن کلرید(III) یک ترکیب شیمیایی با فرمول ‌FeCl3 و جرم مولی 16.2 گرم بر مول است. رنگ ظاهری آن خاکستری تیره می باشد، البته لازم به ذکر است فریک کلراید آبدار رنگ کاملا متفاوت و زرد مایل به قهوه ای دارد و نباید رنگ این دو محصول با هم اشتباه گرفته شود.

آهن کلرید(III) با حل شدن در آب هیدرولیز می‌شود و طی یک واکنش گرمازا به یک حلال خورنده اسیدی تبدیل می‌شود که در فرآیندهای تصفیه‌ی ‌آب کاربرد دارد.

این ترکیب یکی از بهترین منابع آهن کریستالی محلول در آب برای کاربرد‌های سازگار با کلراید است. ترکیبات کلراید هنگامی که در آب حل شوند می‌توانند رسانای الکتریسیته باشند. 

کلرایدها از طریق الکترولیز به گاز کلرین و فلز تجزیه می‌شوند. آن‌ها از طریق فرآیندهای کلرزنی مختلفی که در طی آن‌ها حداقل یک آنیون کلرید  (-Cl)  با فلز یا کاتیون مرتبط پیوند کوالانسی برقرار کند، می‌توانند بدست آیند. یون کلرید تعادل سیال و سطح pH را در سیستم‌های متابولیک حفظ می‌کند و می‌تواند در ترکیب‌های آلی و غیرآلی به کار رود.

شما می توانید فریک کلراید خشک از شرکت بایوکم فرانسه مطابق با گرید آزمایشگاهی و تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.

برای دیدن مشخصات مواد تشکیل دهنده، تاریخ تولید، انقضا و جزئیات بیشتر می توانید برگه آنالیز این ماده را دانلود و مشاهده نمایید.


98%
 Assay 
Laboratory Reagent
Grade
1KGPack
FeCl3
Formula
7705-08-0
 C.A.S Number
.:. برگه آنالیز  Certificate Of Analysis .:.


این محصول معادل کد 803945 از کمپانی مرک Merck می باشد
خصوصیات
وزن 1 کیلوگرم
گرید Laboratory Reagent
برگه آنالیز Download

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

فریک کلراید خشک

Iron(III) chloride, anh | بسته یک کیلوئی

بروزرسانی قیمت بهار 1401

  • 730,000 تومان


تعداد بازدید: 3286

محصولات مرتبط

فریک کلراید آبدار

فریک کلراید آبدار

فریک کلراید آبدار با نام کامل Iron (III) Chloride hexahydrate که با نام های "آیرون 3 کلراید 6 آ..

برچسب ها: مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, فریک کلراید خشک