ایزوپروپیل الکل که به نام های "ایزوپروپانول"، "دو پروپانول" و یا "دی متیل کاربیونل" شناخته می شود، یک مایع بی رنگ و آتشزا با بوی تند می باشد که کاربرد بسیار زیادی در صنعت، بهداشت و مصارف خانگی دارد.

ایزوپروپیل الکل به علت خاصیت ضدعفونی کننده و کمتر سمی بودن آن، استفاده زیادی در محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده دارد، نتایج تحقیقات نشان میدهد استفاده از ایزوپروپیل الکل به جای الکل اتانول در ضد عفونی کردن وسایل بیمارستان تاثیر بهتری دارد. (منبع)

همچنین با توجه به اینکه دمای تبخیر آن بسیار پایین است، از آن برای پایین نگه داشتن دستگاه های صنعتی و به خصوص دستگاه چاپ استفاده می شود.

از کاربردهای ایزوپروپیل الکل در آزمایشگاه های پزشکی میتوان به استفاده از آن در نگهداری نمونه و یا استخراج DNA اشاره کرد. 

کاربرد جالب دیگر ایزوپرپیل الکل در تمیز کردن اتصالات الکتریکی، لنزهای دیسک های نوری و آلودگی از جنس روغن،  از روی IC و یا هیت سینک هاست. 

شما می توانید ایزوپروپیل الکل Isopropyl alcohol با خلوص بالا ( 99.7 درصد از شرکت بایوکم فرانسه مطابق با گرید آنالیز را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.


99.7% Assay by GC
Analytical Reagent
Grade
2.5LitPack
0.02
% Water KF
67-63-0
 C.A.S Number
.:. برگه آنالیز "ایزوپروپیل الکل"  Certificate Of Analysis .:.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

ایزوپروپیل الکل

Isopropyl Alcohol

برای دریافت قیمت از برندهای دیگر تماس بگیرید


تعداد بازدید: 10262

برچسب ها: حلال, solvent, مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, ایزوپروپیل الکل