• نیترات نقره, بایوکم فرانسه

Silver nitrate - نیترات نقره با خلوص 99.92 محصول کشور فرانسه


نیترات نقره با فرمول AgNo3 یک ترکیب معدنی با چیدمان سه وجهی و شکل ظاهری جامد و سفید رنگ و سمی برای پوست است.

نیترات نقره در عین حال که ارزانترین نوع نمک از فلز نقره است، همزمان میتوان آنرا جز گرانترین نوع نمک نیز دانست. نیترات نقره قابلیت حل شدن در بیشتر حلال ها و خصوصا قابلیت حل شدن در آب را دارد و میتواند جایگزین اکثر لیگاندها گردد.

نیترات نقره کاربردهای فراوانی در صنعت و پزشکی دارد.

در علم پزشکی مواردی چون سوزاندن بیماریهای پوستی، درمان زخم های دندان و از بین بردن باکتری ها را میتوان نمونه از کاربردهای آن دانست.

در صنعت نیز میتوان به موارد زیر به عنوان کاربرد نیترات نقره اشاره کرد: آبکاری الکتریکی مرتبط با طلا و جواهر - مُعرف تولنس در ساخت آینه - در ترکیب انواع رنگ و جوهرها و همین طور عکاسی

از نیترات نقره در آزمایشگاههای سلولی برای رنگ آمیزی رشته های پروتئین و اسید نوکلئیک و رتیکولار استفاده می شود. همچنین در صفحات ژل پروتئین و میکروسکوپ الکترونی برای نشان دار کردن نمونه نیز کاربرد دارد. 

از نیترات نقره در تصفیه آب آشامیدنی به عنوان ضد عفونی کننده آب از عوامل میکرو ارگانیسمی مانند "اشریشیا کلی" میتوان استفاده کرد.


شما می توانید نیترات نقره 100 گرمی از شرکت بایوکم فرانسه با گرید Analytical Reagent و خلوص 99.92 درصد را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.


 %  99.92 Assay - Dry Basis
Analytical Reagent
Grade
100grPack
7761-88-8
CAS Number
AgNO3
Formula
.: دانلود برگه آنالیز Certificate Of Analysis نیترات نقره :.
خصوصیات
وزن 100 گرم
گرید Analytical Reagent
برگه آنالیز Download
برگه MSDS Download

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

نیترات نقره

این محصول دیگر به فروش نمی‌رسد


تعداد بازدید: 6789

برچسب ها: مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, نیترات نقره