اوره که به نام کاربامید نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی غیرآلی با فرمول شیمیایی NH2CO.NH2 است. این ماده نقش مهمی در متابولیسم ترکیبات نیتروژن‌دار در بدن حیوانات ایفا می‌کند.

اوره بی‌رنگ و بی بو است و به مقدار زیادی در آب حل می‌شود. این ترکیب به صورت محلول در آب نه اسیدی است و نه بازی. 

اوره به طور وسیع در کودها به عنوان منبعی غنی از نیتروژن استفاده می‌شود و کاربرد زیادی در صنایع شیمیایی دارد. بسیاری از باکتری‌های موجود در خاک آنزیمی دارند که تبدیل اوره به آمونیا (NH3) یا یون آمونیوم  (+NH4)  را تسریع می‌کنند؛ بنابراین کودهای اوره در خاک سریعا به آمونیوم تبدیل می‌شوند. 

در صنایع شیمیایی اوره به عنوان ماده‌ی خام در تولید دو گروه اصلی کاربرد دارد: یکی صمغ اوره فرمالدهید و دیگری اوره ملامین فرمالدهید که در تولید تخته چندلایی به کار می‌رود.

شما می توانید اوره از شرکت بایوکم فرانسه مطابق با گرید بیوشیمی و تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.

برای دیدن مشخصات مواد تشکیل دهنده، تاریخ تولید، انقضا و جزئیات بیشتر می توانید برگه آنالیز این ماده را دانلود و مشاهده نمایید.


100.08%
** Assay 
For Biochemistry
Grade
500grPack
NH2CO.NH2Formula
57-13-6
 C.A.S Number
.:. برگه آنالیز  Certificate Of Analysis .:.


این محصول معادل کد 108488 از کمپانی مرک Merck می باشد

** در برخی موارد مشاهده می نمایید که میزان خلوص بالاتر از 100 درصد می باشد، این موارد بیشتر مربوط به موادی است که در مجاورت هوا رطوبت خود را از دست داده و در نتیجه میزان خلوص بالاتری را در نتایج آنالیز نشان می دهد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

اوره

Urea for Biochemistry | بسته 500 گرمی

برای دریافت قیمت از برندهای دیگر تماس بگیرید


تعداد بازدید: 1581

محصولات مرتبط

اوره فسفات

اوره فسفات

اوره فسفات یک ترکیب آلی از کربن، هیدروژن، نیتروژن، اکسیژن و فسفات است. فرمول شیمیایی آن CH4N2O.H3PO4..

450,000 تومان

برچسب ها: مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, اوره