اوره فسفات یک ترکیب آلی از کربن، هیدروژن، نیتروژن، اکسیژن و فسفات است. فرمول شیمیایی آن CH4N2O.H3PO4 بوده و از واکنش اوره و فسفریک اسید بوجود می آید.

این ماده که کاربرد عمده آن به عنوان کود است، جهت تعدیل شوری و بازی بودن خاک استفاده می‌شود؛ منبع بسیار خوبی برای نیتروژن و فسفر است و مواد مغذی مورد نیاز گیاهان نظیر فسفات، کلسیم و منیزیم که به مقدار ناچیز در خاک وجود دارند را به راحتی در دسترس گیاه قرار می‌دهد.

این نوع کود از جمله کودهای اسیدی است که به علت شکل پودری آن بسیار راحت مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به مقدار زیاد در آب حل شده و یک ترکیب اسیدی قوی بوجود می‌آورد.

استفاده از اوره فسفات در دوره‌های ابتدایی رویش گیاه، که مقادیر زیادی فسفر مورد نیاز است بسیار مناسب خواهد بود. این کود همچنین سختی آب را کاهش می‌دهد، موجب جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم‌های آبیاری قطره‌ای شده و آن‌ها را تمیز نگه می‌دارد.

شما می توانید اوره فسفات از شرکت بایوکم فرانسه مطابق با گرید آزمایشگاهی و Ph.Eur دارویی اروپا و تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را هم اکنون از طریق سفارش تلفنی و یا ثبت نام در سایت خریداری نمایید.

برای دیدن مشخصات مواد تشکیل دهنده، تاریخ تولید، انقضا و جزئیات بیشتر می توانید برگه آنالیز این ماده را دانلود و مشاهده نمایید.


158.05
Mass weight
Laboratory Reagent - PH.Eur
Grade
500grPack
CH4N2O.H3PO4Formula
4861-19-2
 C.A.S Number
.:. برگه آنالیز  Certificate Of Analysis .:.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

اوره فسفات

Urea Phosphate
بروزرسانی قیمت 1401
  • 450,000 تومان


تعداد بازدید: 4034

محصولات مرتبط

اوره

اوره

اوره که به نام کاربامید نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی غیرآلی با فرمول شیمیایی NH2CO.NH2 است. ا..

برچسب ها: مواد شیمیایی, بایوکم فرانسه, اوره فسفات